צימרים בצפון


צימרים בדקה ה-90

מתי בפעם האחרונה חיפשתם צימרים בדקה ה-90? האם היה לכם נוח וקל לקבל תוצאות? ומי בכלל צריך צימר בדקה ה-90?

אתם בעבודה סחוטים מעייפות מתים כבר שהשבוע ייגמר ויגיע סוף שבוע … ואז יום רביעי בפתח ואתם חושבים לעצמכם איזה באסה שלא הזמנתם חופשה לסוף השבוע… אל דאגה, יש פתרון !!! זה הזמן לגשת אל המחשב ולחפש צימרים בדקה ה-90. ולהגשים לעצמכם סוף שבוע רומנטי בצימר מפנק…

 

צימרים בדקה ה-90 צריכים כל אלו המחפשים לצאת לחופשה ספונטנית מהרגע לרגע, אך תמיד יש לזכור שכאשר מדובר בצימרים בדקה ה-90 לא תמיד תמצאו את הצימר האולטימטיבי עליו חלמתם ואולי תאלצו להתפשר על צימר אחר שיכול להתגלות כלא פחות טוב ממה שרציתם.

 

במידה ותרצו לצאת לחופשה ללילה אחד בלבד, גם אז תצטרכו לחפש צימרים בדקה ה-90 מכיוון שלא כל בעלי צמרים מוכנים לסגור את סופי השבוע ללילה אחד בלבד בהזמנות מראש, אלא, מבקשים להתקשר סמוך למועד ואם נשאר להם צימר פנוי בדקה ה-90 הם ישמחו להשכיר לכם אותו ללילה המבוקש.

 

האם כשחיפשתם צימרים בדקה ה-90 קיבלתם תוצאות מדויקות, אמינות ומהירות? לפני שבוע רציתי להזמין לי ולבן זוגי חופשה בצימר בצפון. הבעיה היא שנזכרתי רק ביום חמישי ניגשתי אל האינטרנט והקלדתי: צימרים בדקה ה-90, כמובן שהופיעו מולי מגוון תוצאות של פורטלים המתעסקים בפרסום צמרים אך היה אתר אחד שנתן לי את האינפורמציה בצורה הברורה ביותר: צימר בהתאמה אישית אתר המאפשר לעדכן מצב תפוסה על צימרים בדקה ה-90 ומציג אותו מול הגולש און ליין. על המפרסם להיכנס למערכת ניהול מתקדמת מסוגה ולעדכן את הצימרים הפנויים לו בדקה ה - 90 כך שעלינו הגולשים רק לבחור אזור שבו היינו רוצים לצאת לנפוש  או לבחור את כל האזורים יחד ופשוט לראות למי יש צימרים פנויים בדקה ה-90 נוכל גם לראות מבצעים מיוחדים ואטרקטיביים במיוחד. לאחר חיפוש ממוקד ונוח הזמנתי לי ולבן זוגי צימר רומנטי.

 

אותה סיטואציה רק בעונה מבוקשת בשנה, חיפשתי חופשה בצימרים בדקה ה-90 בחופשת הקיץ לי ולבן זוגי אך המשימה הייתה בלתי אפשרית נכנסתי לראות את עדכון מצב התפוסה של בעלי צימרים וגיליתי שכל הצימרים עדכנו תפוסה מלאה לכן כאשר מגיעות העונות המבוקשות בשנה על תסמכו על צימרים בדקה ה-90 ומהרו והזמינו לכם צימר.

האם למחיר יש משמעות כאשר מדובר בצימרים בדקה ה-90? לעתים כן ולעתים לא, לפעמים בעל צימר שלא הצליח למלא את סוף השבוע ויום חמישי כבר קרב ובא מעדיף להוזיל קצת במחיר ולמלא את סוף השבוע מאשר להישאר ריק לכן הוא מעדכן צימרים בדקה ה-90 וליד הוא מעדכן מבצע אטרקטיבי לדוגמה: "נותרו צימרים בדקה ה-90 - למזמינים עכשיו ארוחות הבוקר עלינו." ישנם גם בעלי צימרים שישאירו את המחיר שלהם קבוע לכל אורח הדרך ללא קשר לצימרים בדקה ה-90 מכיוון שהם מאמינים בלב שלם שזהו הסכום אותו הם צריכים לקבל בעבור השירותים אותם הם מספקים וגם אם הם יישארו עם צימר פנוי  הם לא יורידו את המחיר.

 

ארוחות הבוקר עלינו… למזמינים 2 לילות לילה שלישי ב-50% הנחה… הנחות משמעותיות לחיילים, בקבוק יין מתנה ועוד ועוד …אלו הם חלק קטן ממבצעים שעושים בעלי צימרים המעדכנים צימרים בדקה ה-90.

צימרים בדקה ה-90 הם סיכון שגם יכול להתגלות כמשתלם אם אתם יוצאים לאירוע מיוחד רצוי שתסגרו מקום מראש ואל תחכו לצימרים בדקה ה-90 אך, אם סתם כך חשקתם בחופשה מפנקת ברגע האחרון תכנסו והזמינו צימרים בדקה ה-90 אולי תמצאו לכם צימר מפנק וגם אם לא אז בפעם הבאה…

 

הוספת תגובה